Книга "Правда Руська, Закон судний людемъ"

Факсимільне видання рукопису.
 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0000000001
 • Автор:
  Юрій Храпай
 • Кількість сторінок:
  340
 • Колір:
  коричневий
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра
 • Мова видання:
  російська
 • Формат видання:
  340х280х80мм
Ціну уточнюйте
Характеристики книги:

Дана подарункова книга оформлена в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Вся книга прикрашена красивими срібними накладками. З бічної частини книги є кольоровий зріз. Книги укомплектовані твердим шкіряним футляром-коробкою, який також прикрашений мідними накладками.

Все про книгу:

У факсимільній частині видання відтворена рукописна реконструкція видатних пам'яток права Стародавньої Русі: Правди Руської, Закону судного людем, Статуту Ярослава про мостех. Рукописний текст виконаний вручну гусячим пером, древнім статутним листом, прикрашений старовинними ініціалами, заставками, мініатюрою. Правда Російська наводиться у Великій редакції, рукописна реконструкція якої проведена на основі Троїцького I списку, який міститься в чудовому манускрипті XIV століття - Меріл праведному. Відмітною особливість приводиться у виданні рукописного списку Правди Руської є те, що це найповніший список Великої редакції Руської Правди, оскільки в нього включені статті Правди, відсутні в Троїцькому I списку і виправлені явні описки та інші дефекти, наявні в ньому. В результаті був рукописно відтворено близький до первісного, заповнення текст Великої Правди.

У другій частині видання також вміщено статтю автора рукописної реконструкції про історію становлення та генезис Правди Руської з описом її списків і редакцій. У виданні також наведені переклади статей Правди Руської російською, англійською та німецькою мовами і коментарі статей відтворених у виданні юридичних пам'яток Київської Русі. У заключній частині наводиться пояснювальний словник термінів і виразів, що зустрічаються в Правді Руській і увійшли до складу збірника юридичних пам'ятках.

Транскрипція відтвореного рукописного тексту Великої Правди і близьких до неї правових пам'ятників виконана стилізованим старослов'янським шрифтом, що дозволило в певній мірі передати графіком старовинного тексту, а також обійтися практично без заміни вийшли з ужитку букв давньоруського алфавіту.

Особливістю видання є прикраса його мініатюрою Праведного Судді, а також заставками. Всі ці прикраси виконані в стародавній техніці і манері з використанням яєчної темпери, листового золота вищої проби та інших матеріалів, виготовлених за стародавніми рецептами, із застосуванням старовинних технік золочення та іконопису.

Кожен екземпляр завірений підписом автора рукописної реконструкції і відрізняється неповторним оформленням: кольором шкіри палітурки, прикрасою футляра, форзацами, елементами декору.

Футляр кожної книги прикрашений металевими накладками або блінтовим тисненням і медальйонами з зображеннями великих київських князів.

Автор рукописної реконструкції та упорядник збірки - Храпай Юрій, практикуючий юрист, каліграф, дослідник і копіїст древніх рукописів.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.

Товари з цієї категорії