Книга «Повне керівництво до псового полювання». Губін П.М.

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0302007006KZ
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  шкіра, мідь, срібло, золото
 • Розмір:
  30.5х23х5.3 см
19 438 грн

Ця подарункова книга оформлена в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи, виробництва італійської шкіряної фабрики «Benericetti».
Читач дізнається з книги про псарний двір, склад псового полювання, про рогові сигнали, сукні та приладдя мисливців, кінської упряжі та сідла, про обоз, деньки в від'їжджому полі. У книзі досконально розібрано мисливську термінологію, породи та стати собак і коней, наведено прізвиська собак. Вам буде цікаво дізнатися, що польова їзда буває «в рівнинку, острівна, на наїздку, ворожа, на око, на з'їздку, болотиста».

Присвятив цій праці П. М. Губін довгих 40 років. Ці всі роки він знаходився осторонь справжньої гризні в пресі псових мисливців, кожен з яких намагався піднести і захистити лише своїх власних собак і рідко писав для мисливських журналів статті. Залишаючись «над сутичкою», Губін П. М., багато колесить центральними губерніями Росії, знайомлячись з псовими мисливцями. Спостерігаючи у справі гончаків і хортів, Губін П. М. не легендам і з чуток, а «наживо» оцінював переваги собак, заодно ретельно збираючи матеріал для своєї майбутньої книги.

Купити книгу "Повне керівництво до псового полювання" можна у нашому інтернет-магазині Exklusi.com зі швидкою доставкою по всій території України.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.