Книга "Коронаційний збірник 14 травня 1896 року"

Репринт видання 1899 року.
 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0302003033
 • Автор:
  Василь Кривенко
 • Колір:
  коричневий
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра
 • Мова видання:
  російська
 • Формат видання:
  203х288мм
92 988 грн

Ця книга - ексклюзивний подарунок для всіх поціновувачів історії.

Характеристики книги:

Дана подарункова книга складається з 2 томів. Оформлена в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Торцева сторона книг прикрашена красивими мідними накладками, які покриті сріблом і золотом, а також прикрашена стразами. На книзі є декорації художньою ювелірною емаллю. З бічної частини книги є кольоровий зріз. Книги укомплектовані твердим шкіряним футляром, який також прикрашений мідними накладками, емалями і стразами.

Все про книгу:

"Коронаційний збірник 14 травня 1896 року" - репринт видання, вперше виданий в 1899 році. Два ілюстрованих томи, містять огляд коронаций всіх російських монархів, детальний опис коронації імператора Миколи II і імператриці Олександри Федорівни, а також урядові та інші документи в зв'язку з коронацій урочистостями.

У першому томі видання міститься докладна історія традиції вінчання на царство і огляд коронаций всіх російських монархів.

До другого тому альбому увійшло докладний ілюстрований опис коронації імператора Миколи II і його дружини. Крім самої церемонії коронації, пильна увага приділена і всім святкових урочистостей за участю вінценосної подружжя.

Видання супроводжують численні додаткові матеріали: копії маніфестів, указів, програми заходів, списки прибулих до Москви для участі в святі гостей і навіть повне меню на всі дні торжеств.

Збірник містить численний образотворчий матеріал: фотографії гостей, фототипії зі старовинних гравюр і рукописів, відтворених з оригіналів А. Бенуа, В. Васнецова, В. Маковського, І. Рєпіна, В. Сєрова та інших.

Декоративне оформлення заголовних букв і кінцівок виконано художником Н. Самокишем, їм же був виконаний ескіз складеного видавничого палітурки.

Розкішний коронаційний альбом був представлений на Міжнародній виставці друкарської справи і графіки, що проходила в 1914 році в Лейпцигу. При підборі експонатів особлива увага приділялася художній стороні видання; коронаційний альбом став шедевром російського книжкового мистецтва.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.