Книга "Історія живопису всіх часів та народів" О. Бенуа

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0302008003
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра, тиснення золотом, мідь, сріблення, золочення, друк на обрізі
 • Мова видання:
  російська
77 513 грн

Дана подарункова книга складається з 4 томів. Оформлена в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Книги прикрашені золотим тисненням. З бічної частини книги є кольоровий зріз. Книги укомплектовані твердим шкіряним футляром, який також прикрашений золотим тисненням і красивою мідною накладкою, яка покрита сріблом і золотом.

Все про книгу:

Перше видання "Історії живопису всіх часів і народів" 1902 року знайти не так просто, а ще складніше купити. Воно було рідкістю вже в передреволюційний час.

Найяскравіший художник і театральний діяч - О.М. Бенуа (1870-1960) був художнім керівником блискучих "Російських сезонів" в Парижі, одним із засновників та ідеологів консолідації найталановитіших російських художників в знамените об'єднання "Світ мистецтва", справив значний вплив на розвиток європейського мистецтва XX століття, багато в чому визначивши його подальший розвиток.

"Історія живопису всіх часів і народів" - мабуть, найзначніша робота А.Н. Бенуа з історії світового мистецтва. Яскраві характеристики неповторної творчої індивідуальності майстрів мистецтва, вміння гостро відчувати і передавати іншим "таємницю краси" надають особливий інтерес живій, талановитій роботі мистецтвознавця.

Купити книгу "Історія живопису" Ви можете в нашому інтернет-магазині Exklusi.com з швидкою доставкою по всій території України.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.