Книга "Історія горілки"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0302008025
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра
 • Мова видання:
  російська
 • Формат видання:
  180x270x40мм
12 275 грн

Характеристики книги:

Дана подарункова книга оформлена в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Лицьова сторона книги прикрашена горним тисненям, а також, по всьому периметру, книга прикрашена золотим тисненням. З бічної частини книги є кольоровий зріз.

Все про книгу:

Знаменита "Історія горілки", удостоєна премії Ланге Черетто, по праву займає одне з центральних місць в колекції книг присвячених горілці. Ця книга була перекладена англійською мовою і відома в усьому світі. Автор "Історія горілки" не вживав алкоголь. Він міг тільки пригубити напій для дегустації.

"Історія горілки" - спочатку не призначався для друку і тим більше ніколи не мислилася як певна цікава "історія пияцтва" для розважального читання. Це науково-дослідницька робота. Автор розглянув походження назви горілки, розглянув різні типи і види напоїв існували в різний час на Русі. Досліджував технологію їх виробництва. Торкнувся і народів, були сусідами з східними слов'янами, а пізніше і з росіянами. Автор знаходить відповідь на головне питання - "чому виникла горілка?" Які причини? І відповідь дуже лаконічна і логічна. Горілка з'явилася в силу певних історичних, економічних, кліматичних особливостей, що склалися на території Російського царства в чотирнадцятому - п'ятнадцятому століттях. Природно автор не міг обійти тему впливу горілки на суспільство і культуру. Тема пияцтва і алкоголізму так само розглядається. Не менш цікаві додатки до книги, які становлять приблизно чверть її обсягу. Тут вам і відомості про закуски, і порівняння з іншими міцними алкогольними напоями, і види, марки горілки. Ця робота цілком наукова і серйозна і на її підставі міжнародного арбітражного суду в 1982 році визнав горілку російським напоєм. Ця праця читається буквально на одному диханні. Така кількість цікавих історичних фактів і подробиць викликає щирий інтерес. Автор не тільки дослідив історичний шлях популярного напою росіян, а й розповів про її правильному вживанні (в класичному розумінні), провів порівняльний аналіз властивостей різних зарубіжних алкогольних напоїв - аналіз горілки, що випускається до радянської влади і в даний час і привів ще масу досліджень. Робота вийшла вельми пізнавальною. Книга ілюстрована старовинними гравюрами. Вільям Похлебкин був вченим зі світовим ім'ям - відомий історик-міжнародник, автор монографій з новітньої історії, довідників з історії, геральдики та емблематики. Світову славу Похлебкину принесло захоплення, що стало справою життя, - дослідження кулінарного мистецтва. Перу вченого і письменника належить понад 50 книг, їх загальний тираж в усьому світі наближається до ста мільйонів примірників. Серед найвідоміших робіт Похлебкина можна назвати "Історію горілки". Вільям Похлебкин - енциклопедично освічений учений, роль якого називають "Миколою Карамзіним російської кухні". Також його називають "кулінарним Менделєєвим".

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.