Книга "Історія адвокатури" Гессен І.В.

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0302001002
 • Розміри (ДxШxГ):
  216 x 145 x - мм
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра, тиснення золотом, мармуровий обріз
 • Мова видання:
  російська
19 775 грн

Дана подарункова збірка оформлена в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Лицьова сторона книг прикрашена золотим тисненням. З бічної частини книг є кольоровий зріз. Книги укомплектовані твердим шкіряним футляром, який також прикрашений золотим тисненням.

Видання "Історія адвокатури" автора Гессен І.В. відрізняється крайньою багатоплановістю інформації і, безсумнівно, стане ексклюзивним подарунком для людей пов'язаних з юриспруденцією. У виданні викладена загальна історія всіх установ адвокатури, відносини з владою, її роль в російському суспільстві. В історичний нарис також увійшли біографії видатних адвокатів і їх спогади.

Книга "Історія російської адвокатури" охоплює період 1864-1916 рр. Ініціатива створення історії належить Петроградському і Московському Радам присяжних повірених і була підтримана адвокатською громадськістю. З підготовки видання до складу комісії увійшли представники московського, петербурзького, харківського, казанського, одеського, новочеркасського, омського, саратовського Рад присяжних повірених. Роботи фінансувалися Радами присяжних повірених і замінюють їх органами, а так само за рахунок пожертвувань окремо взятих адвокатів.

Видання включає в себе велику кількість архівного матеріалу, безліч портретів, ілюстрацій на окремих аркушах, графіки і карти.

Купити книгу "Історія адвокатури" Ви можете в нашому інтернет-магазині Exklusi.com з швидкою доставкою по всій території України.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.