Книга "Державець. Про військове мистецтво" Нікколо Макіавеллі

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0302008001n
 • Розміри (ДxШxГ):
  270 x 180 x 42 мм
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра, тиснення золотом, мідь, сріблення, золочення, мармуровий обріз
 • Мова видання:
  російська
14 163 грн

Дана подарункова книга оформлена в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи, виробництва італійської шкіряної фабрики «Benericetti». Палітурка прикрашена мідними накладками, які покриті сріблом, золотом та ювелірною емаллю. Обріз прикрашений мармуровим візерунком.

Нікколо Макіавеллі - знаковий італійський мислитель і письменник епохи Відродження, один з найвідоміших державних діячів. Його творчість мала величезний вплив на формування політичної думки, методів управління державою, отримання та утримання влади. При цьому сам автор все життя виступав затятим прихильником сильної державної влади, для зміцнення якої допустимі будь-які засоби і жертви - тільки така жорстка позиція в той час могла забезпечити створення міцної держави серед хаосу і сум'яття.

Сьогодні купити книги Нікколо Макіавеллі варто читачам, які захоплюються історичною літературою, політологією або біографією і життєвою філософією великих особистостей. Також його книги можуть виявитися корисними для підприємців, політиків, керівників середньої та вищої ланок великих компаній.

"Державець" - найзначніша і неоднозначна робота флорентійського державного діяча епохи Відродження Нікколо Макіавеллі. Довгі роки ця книга асоціювалася з політикою отрути і кинджала. Після виходу в світ "Державця" з'явився термін "макіавеллізм", що позначає цинізм, вседозволеність, лукавство в політиці. Однак сьогодні багато положень автора сприймаються не настільки однозначно, знайшовши своє втілення в історії ХХ століття.

"Про військове мистецтво" - одна з кращих книг про військову справу, нарівні з «Записками про галльську війну» Гая Юлія Цезаря і «Мистецтвом війни» Сунь Цзи. Завдяки глибокому аналізу військової справи давнини і сучасної для автора стратегії і тактики, а також важливих висновків щодо організації та застосування збройних сил, ця праця визнана і рекомендована як навчальний посібник для тих, хто вивчає військову справу.

Купити книгу "Державець. Про військове мистецтво" Ви можете в нашому інтернет-магазині Exklusi.com з швидкою доставкою по всій території України.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.