Книга "23000 миль на яхті "Тамара"" Радде Г. І.

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0501001069
 • Розміри (ДxШxГ):
  320 x 230 x - мм
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра, тиснення золотом, мідь, сріблення, друкування на обрізі
 • Мова видання:
  російська
49 350 грн

Дана подарункова книга оформлена в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи, виробництва італійської шкіряної фабрики «Benericetti». Палітурка і футляр прикрашені тисненням золотом, мідними вставками з срібленням і друкуванням на обрізі.

"23000 Міль на яхті" Тамара "" - це робота російського вченого-географа Густава Івановича Радде, вперше була видана в 1892 року і розповідає про подорож братів князів Романових в океанічних просторах тропіків.

Річна подорож князів Олександра і Сергія Михайловича Романових на яхті «Тамара», що почалася в 1890 році, розповість читачам про будні моряків на судні і околицях портів тропічного поясу, а також про курйози і кумедні події. З книги ви дізнаєтеся про візит до Джохорского султану, полюванні на слонів і навіть тигрів, плавання по індійським річках, а так само відвідування Константинополя, Індії, Цейлону, острова Ява, Сінгапуру та інших міст. Книга оформлена як подорожні нотатки з ілюстраціями, начерками карт і креслень яхти.

Перший том вийшов в 1892 р., у ньому описуються 25 видів ссавців, 250 видів птахів, комах і молюсків.
Другий том присвячений подорожі від Калькутти і Бомбея до Гімалаїв. У 1892 р. це видання було нагороджено золотою медаллю Лондонським королівським географічним товариством.

Численні ілюстрації, заставки, кінцівки, виконані Н. С. Самокишем. Книга стала однією з найбільших графічних робіт художника. Під час подорожі Самокиш створив понад 456 малюнків пером, сепією, тушшю і аквареллю - архітектурні, пейзажні, анімалістичні та ботанічні замальовки. За художнього оформлення ця книга стала одним з кращих технічно досконалих зразків книжкової графіки свого часу.

Купити книгу "23000 миль на яхті "Тамара"" Ви можете в нашому інтернет-магазині Exklusi.com з швидкою доставкою по всій території України.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.