Картина "Знак зодіаку - Стрілець"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0206004001B
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь
 • Покриття:
  золото
 • Розмір:
  240х280х25мм
3 600 грн
Характеристики картини:

Даний подарунковий сувенір оформлений в декоративну рамку і захищений щільним скломФонова основа прикрашена художньою ювелірною емаллю. Сама накладка виготовлена з міді, зверху покрита золотом. Декорована кристалами Swarovski.

Все про картину:

Подарунок "Знак зодіаку - Стрілець" - кращий з подарунків для колег, рідних, близьких і друзів, які народилися під знаком зодіаку Стрілець. Щоб подарунок припав до смаку вашому близькій - ювіляру або імениннику, потрібно знати його переваги, бажання і мрії... Крім цих знань, потрібно ще й підбирати подарунок залежно від знака Зодіаку, до якого належить людина.

Увага до загальнолюдських проблем, інтерес до філософії часто робить Стрільця духовним гуру, викладачем в університеті, відомим політиком. Інтерес до інших культур, потреба в місіонерській діяльності, бажання передати знання та ідеї знаходять втілення в життя Стрільця у вигляді участі в різних громадських акціях, релігійного і політичного характеру, активну участь у соціальному житті. Стрільці рідко сором'язливі, сильна потреба бути на виду, часто це прекрасні танцюристи і артисти. Відмінні спортсмени, атлети, Стрільці мають чудову координацією, витривалі, але нетерплячі. Люблять верхову їзду. Ентузіазм і оптимізм допомагають оточити себе друзями і шанувальниками. Стрілець дуже доброзичливий, відкритий в спілкуванні, любить допомагати людям і піклуватися про оточуючих. Представники цього знака часто очолюють громадські рухи, йдуть в депутати, належать до будь-якої партії. Успішні в шоу-бізнесі в якості продюсера.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.