Картина "Ріг достатку"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0201018003
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь
 • Матеріал рами:
  натуральне дерево
 • Покриття:
  срібло, золото
 • Розмір:
  370х420х42мм
6 300 грн

Цей сувенір стане відмінним подарунком для колег, друзів і рідних.

Характеристики картини:

Даний подарунковий сувенір оформлений в декоративний багет і захищений щільним склом. Фонова основа виготовлена з міцної тканини - оксамит зеленого кольору. Самі накладки виготовлені з міді, зверху покриті сріблом і золотом, прикрашені філігранню. Декоровані художньою ювелірною емаллю, патиною і кристалами Swarovski.

Все про картину:

Легенда дії символу, який зображує ріг достатку, полягає в тому, що божественне провидіння дарує власникові цього атрибута саме те, що йому необхідно: комусь здоров'я, комусь успіх, комусь любов, а комусь матеріальні багатства.

Також легенда свідчить, що навіть того, хто просто буде дивитися на зображення цього символу, дарується допомога понад і захист від неприємностей.

Сьогодні в привітаннях люди бажають один одному, щоб "Ріг достатку" сипав на нього удачу, щастя, здоров'я, благополуччя і матеріальний достаток.

У Стародавній Греції вважали, що цей атрибут багатства і родючості створив бог Зевс. Існує міф, ніби коза Амалфея, завдяки чиїм молоку немовля на ім'я Зевс, опинившись в печері острова Крит, зумів вижити і перетворитися в бога, втратила один ріг. Ім'я кози в перекладі означає "подавець багатства". Зевс на знак вдячності і в пам'ять про свою годувальницю зробив цей ріг символом багатства. Достаток - нескінченний потік блаженства, достатку. Ріг достатку обіцяє одержання не тільки матеріальних благ, а й духовних. У стародавній історії ріг достатку є атрибутом богів, що творили добро, прихильних до світу. У ще більш давні часи ріг достатку належав до давньогрецького бога багатства Плутоса. Плутоса часто зображували, коли він тримає в руці ріг достатку. У стародавній історії відображено, що ріг достатку належав багатьом богам, - богині Ейрене, римським богиням Церере і Абундаціі. Багато асоціацій викликав і продовжує викликати цей символ-виділяють аромат квіткові розсипи, щедрі осінні дари природи, розсипи монет.

В античності існували монети, на яких зображувався цей символ благополуччя і процвітання держави. Таким чином була увічнена картина роздачі багатства Фортуною - так давньогрецький міф був покладений в сюжет карбування монет.

Багатьом відома картина, на якій Фортуна, тримаючи в руках ріг достатку, роздає людям божественні блага.

В середні віки ріг достатку був переосмислений як Святий Грааль. Випив з чаші Грааля отримує прощення гріхів, вічне життя. У деяких версіях навіть близьке споглядання дає безсмертя на деякий час, а також різні блага у вигляді їжі і пиття.

Ріг достатку зображений на державних гербах Колумбії, Панами, Перу. Також ріг зображений на прапорах Нью-Джерсі, гербі Харкова.

Ріг достатку був популярний протягом багатьох епох. Його образ зображували художники, скульптори. Поети і письменники черпали натхнення, створюючи алегоричні асоціації для рогу достатку. Архітектурні будівлі, предмети побуту та інтер'єру різних епох запозичили у рогу достатку красу форми.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.