Картина з бурштину "Російський військовий корабель, йди на..." 20x30

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  К0178-20x30
 • Розмір, см:
  20x30
 • Матеріал:
  бурштин
Розмір картини, см
20x30
30x40
40x60
60x80
80x120
1 400 грн

Незалежність, вірність традиціям та безмежна сила волі – основа характеру українців, які протягом століть боролися за свою країну та культурну спадщину. Картина «Русский военный корабль, иди на х*й!» відображає прагнення нашого народу до свободи та готовність захищати рідну землю до кінця. Виріб зроблений із натурального бурштину з детальним опрацюванням елементів, а використання кольорів державного прапора підкреслює особливий настрій цього витвору мистецтва.

Сюжет картини нагадує про початок війни з Росією у лютому 2022 року. Коли іноземні загарбники на судні ВМФ спробували схилити українських прикордонників на острові Зміїний здатися, один із наших героїв вимовив фразу «Русский военный корабль, иди на х*й!». Згодом вона стала легендарною, а її автора Романа Грибова вдалося звільнити через місяць після захоплення в полон.

Фразу асоціюють із незламністю та єдністю української нації, активно використовують у виробництві футболок, світшотів, брелоків та різної сувенірної продукції. Більше того, Укрпошта вже випустила дві марки із зображенням бійця на тлі російського військового корабля, загальний тираж яких складає 6 мільйонів екземплярів.

Для справжніх патріотів, у чиїй колекції вже є марки та інші предмети із символами української незалежності, картина з бурштину стане безцінною знахідкою. Також її можна придбати як ексклюзивний подарунок, що втілює віру в перемогу та щасливе майбутнє нашої країни!

/
Гарна картина, чудове виконання.
Слава ЗСУ! Все буде Україна! А руський корабель хай іде на...й!!!
Администратор
Анна дякуємо за відгук!
Слава Україні!
/
Картина супер
Администратор
Дякуємо за оцінку!
/
Актуальна картина на часі.
Якість відмінна. Дякую.
Ірина / 22.06.2022
Чи можна в іншому розмірі виготовити, ніж представлено у вас?
Администратор
Так, можемо виконати картину в ваших розмірах. Менеджер зв'яжеться найближчим часом з вами для уточнення деталей.
Дякуємо за звернення.