Ікона "Святий архістратиг Михаїл" (з бурштину) 80x120

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  М0052-80x120
 • Розмір, см:
  80x120
 • Виконання:
  ручна робота
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  бурштин
 • Матеріал рами:
  дерево
Розмір картини, см
15x20
20x30
30x40
40x60
60x80
80x120
12 500 грн

Термін виготовлення ікони 1-2 робочих дня.

Характеристики ікони:

Дана іменна ікона виконана професійним майстром насипною і набірною технікою із застосуванням бурштинової крихти і дорогоцінних каменів різних розмірів. Янтарна ікона оформлена в багет на ваш вибір, а також за бажанням, ікону можливо здійснити під склом.

Все про ікону:

Іменна ікона Вашого небесного покровителя буде захисником і оберігом, це перший помічник вашого звернення до Бога. До іменної ікони ви звертаєтеся перед важкою і важливою справою. Перед нею ви просите заступництва у Бога в годину смутку і дякуйте вашого Святого за випробувану радість. Вона допомагає вам протягом всього вашого життя.

Архангел Михаїл (Архистратиг) з староєврейського "хто, як Бог". Ікона Архангела Михайла допомагає всім хто звертається до нього з молитвою. Архістратиг є покровителем воїнів, які захищають свій будинок, рідних від усього нечистого. Коли ізраїльтяни вийшли з єгипетського полону, був перед ними Архангел Михаїл. З'явився Ісуса Навина Архангел перед завоюванням Єрихону. Михайло не позбавив свого заступництва перед Святою Руссю, в 1239 році Новгород Великий врятував від татарського хана Батия. На Русі багато зображували Михайла як Архістратига військовим прапорам, тобто як ватажка Божого воїнства. Небесного покровителя стольного граду Києва і першого Київського митрополита Михайла - мудрого, тихого, але в той же час строгого ієрарха, називали Архистратигом Божого - Михайла. Святий Архангел Михаїл - головний Архангел, він один з найповажніших Архангелів в релігіях Християнства, Іудаїзмі і Ісламі. У православній церкві Архангела Михаїла іменують як Архістратига, з грецького головнокомандувач і виступає як глава святого воїнства ангелів. Він стоїть на сторожі Божої, цей образ присутній вже, починаючи з апостольських часів. У цьому лику Михайло знаменується як покровитель і соратник всіх вірних Богові, який виступає проти сил зла. Михайло знаменується як захисник душ померлих. До Архистратига також звертаються з молитвами про зцілення.

День святкування Архангела Михаїла 21 листопада (8 листопада за старим стилем).

Авіатори і льотчики моляться святому про допомогу в небі і благополуччя польоту, про захист від ворогів і злого умислу. Банкіри і фінансисти просять у святого про мудрий розподіл капіталу, про матеріальне благополуччя, про успіхи в бізнесі, про небесне заступництво при починанні нового справи, про вирішення матеріальних конфліктів і позовів. Металурги просять про захист у важких трудових умовах, хвороби та інших бід, про служіння на благо батьківщини і свого народу, про захист від злого умислу. Поліцейські просять про духовну підтримку та наставництво, про волю нести свій обов'язок з честю і гідністю, про захист від ворогів зовнішніх і внутрішніх, про мир, про торжество над недоброзичливцями. Будівельники і архітектора просять про відсутність помилок в проектах, про роботу на благо суспільства.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.

Ви переглядали