Ікона з бурштину "Святий благовірний князь Володимир"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  М0055
 • Виконання:
  ручна робота
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  бурштин
 • Матеріал рами:
  дерево

1 265 грн

Термін виготовлення ікони 1-2 робочих дня.

Характеристики ікони:

Дана іменна ікона виконана професійним майстром насипною і набірною технікою із застосуванням бурштинової крихти і дорогоцінних каменів різних розмірів. Янтарна ікона оформлена в багет на ваш вибір, а також за бажанням, ікону можливо здійснити під склом.

Все про ікону:

Іменна ікона Вашого небесного покровителя буде захисником і оберігом, це перший помічник вашого звернення до Бога. До іменної ікони ви звертаєтеся перед важкою і важливою справою. Перед нею ви просите заступництва у Бога в годину смутку і дякуйте вашого Святого за випробувану радість. Вона допомагає вам протягом всього вашого життя.

В історії мало імен які можуть зрівнятися за значимістю з ім'ям Святого князя Володимира, що хрестив Русь, і на багато століть вперед визначив духовну долю Руської Православної Церкви і всього народу. Володимир був внуком святої княгині Ольги і сином Святослава. Захопивши перейшов на бік Києва Полоцьк, він перебив всю сім'ю правителя міста Рогволода. Його дочку він насильно взяв за дружину. Потім Володимир обложив Київ, де замкнувся Ярополк. У 987 році Володимир оголосив про рішення хрестити Русь згідно "закону грецькому". Спочатку Володимир охрестився разом зі своєю дружиною, після чого повернувся до Києва, де він повелів перехилити всі язичницькі ідоли.

Нафтовики просять Богородицю про справедливе і мудре правління, про захист інтересів країни, про духовну підтримку для чесної роботи на благо людей.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.