Ікона з бурштину "Святитель Василій Великий"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  М0015
 • Виконання:
  ручна робота
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  бурштин
 • Матеріал рами:
  дерево

1 050 грн

Термін виготовлення ікони 1-2 робочих дня.

Характеристики ікони:

Дана іменна ікона виконана професійним майстром насипною і набірною технікою із застосуванням бурштинової крихти і дорогоцінних каменів різних розмірів. Янтарна ікона оформлена в багет з натурального дерева, на ваш вибір, а також за бажанням, ікону можливо здійснити під склом.

Все про ікону:

Іменна ікона Вашого небесного покровителя буде захисником і оберігом, це перший помічник вашого звернення до Бога. До іменної ікони ви звертаєтеся перед важкою і важливою справою. Перед нею ви просите заступництва у Бога в годину смутку і дякуйте вашого Святого за випробувану радість. Вона допомагає вам протягом всього вашого життя.

Святий Василій Великий є покровителем чоловіків на ім'я Василь і допомагає всім хто звертається до нього з щирою молитвою в будь-яких складних життєвих ситуаціях. Василь Великий народився в 330 році в Кесарії Каппадокійської в християнській родині Василя та Емілії. Батько Василя був адвокатом а також викладав риторику. За своє життя Василь Великий залишив у спадщину велику кількість праць на богословську тематику: 9 бесід на Шестоднев, 16 бесід на псалми, 5 книг присвячених православним вченням про Святу Трійцю; двадцять чотири бесіди на богословську тематику; 7 трактатів про аскезу; чернечі правила; подвижницький статут; 2 книги про Хрещення; одну книгу про Святого Духа; пару проповідей і більше 300 листів різним особам. Святитель Василь Великий, так само зі святим Миколаєм здавна особливо шанувався у російському православному народі. Частка мощей Василя Великого і тепер перебуває в Почаївській Лаврі. Чесна глава Василя Великого зберігається в Лаврі святого Афанасія на Афоні, а правиця Святого Василя - у вівтарі храму Воскресіння Христового в Єрусалимі.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.

Товари з цієї категорії