Ікона з бурштину "Свята равноапостольна цариця Олена"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  Ж0144
 • Виконання:
  ручна робота
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  бурштин
 • Матеріал рами:
  дерево

1 050 грн

Термін виготовлення ікони 1-2 робочих дня.

Характеристики ікони:

Дана іменна ікона виконана професійним майстром насипною і набірною технікою із застосуванням бурштинової крихти і дорогоцінних каменів різних розмірів. Янтарна ікона оформлена в багет з натурального дерева, на ваш вибір, а також за бажанням, ікону можливо здійснити під склом.

Все про ікону:

Іменна ікона Вашого небесного покровителя буде захисником і оберігом, це перший помічник вашого звернення до Бога. До іменної ікони ви звертаєтеся перед важкою і важливою справою. Перед нею ви просите заступництва у Бога в годину смутку і дякуйте вашого Святого за випробувану радість. Вона допомагає вам протягом всього вашого життя.

Найчастіше, згадуючи про Святу Олену, мають на увазі Святу царицю Олену, мати імператора Костянтина Великого. Це не без її впливу імператор Костянтин прийняв Христове вчення. Цариця Олена не втручалася в справи політичні, цілком присвячуючи себе добрим справам. Вона була старанною покровителькою Церкви, гарячою ревнителькою християнських святинь і благодійницею імущих і стражденних. Уже в досить похилих літах Свята Олена на прохання сина вирушила з Риму до Єрусалиму, щоб розшукати там святий Хрест, на якому був розп'ятий Господь. А з таким проханням до матері імператор Костянтин звернувся ось чому: 28 жовтня 312р. в битві біля Мілвійского моста через Тибр Костянтин розбив свого супротивника Максенція і взяв на себе управління Західною частиною Римської імперії. Перемога Костянтину була дарована згори. Історик Євсевій повідомляє, що під час молитви Костянтин побачив на небі "дивовижне знамення Боже: поверх сонця з'явився сяючий хрест з написом "Під цим знаком переможеш". В Єрусалимі цариця Олена ревно взялася за розшуки Хреста Господнього. Він був знайдений під одним з язичницьких капищ. Цариця негайно сповістила сина про це, і Костянтин сприйняв цю звістку з радістю. Він задумав відрізнити святе місце будь-яким пам'ятником, гідним його. Так на місці тому був зведений храм Воскресіння Христового. У Константинополь вона поверталася з частиною Животворящого Хреста Господнього та знайденими разом з Хрестом цвяхами, якими було прибито тіло Господа. Свята Єлена померла у віці приблизно 80 років в 327 році на руках свого сина і внука Констанція. За свої великі заслуги перед Церквою і праці з отримання Животворящого Хреста цариця Олена іменується Рівноапостольною.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.

Товари з цієї категорії