Ікона з бурштину "Св. Миколай Чудотворець" 15x20

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  М0013-15x20
 • Розмір, см:
  15x20
 • Виконання:
  ручна робота
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  бурштин
 • Матеріал рами:
  дерево
Розмір картини, см
15x20
20x30
30x40
40x60
60x80
80x120
600 грн

Термін виготовлення ікони 1-2 робочих дня.

Характеристики ікони:

Дана іменна ікона виконана професійним майстром насипною і набірною технікою із застосуванням бурштинової крихти і дорогоцінних каменів різних розмірів. Янтарна ікона оформлена в багет на ваш вибір, а також за бажанням, ікону можливо здійснити під склом.

Все про ікону:

Іменна ікона Вашого небесного покровителя буде захисником і оберігом, це перший помічник вашого звернення до Бога. До іменної ікони ви звертаєтеся перед важкою і важливою справою. Перед нею ви просите заступництва у Бога в годину смутку і дякуйте вашого Святого за випробувану радість. Вона допомагає вам протягом всього вашого життя.

Миколай Чудотворець є покровителем мандрівників і всіх хто багато знаходиться в дорозі. Ікона Святого гарний і цінний подарунок для рідних і близьких. Ця ікона оберігає всіх мандрівників і тих, хто проводить багато часу в дорозі. Народився Миколай Чудотворець Мирлікійський в місті Патари. Він присвятив себе Церкві з юних років і став архієпископом Мірлікійського. Відрізнявся Миколай простотою і скромністю; молився, працював, постив. Всім допомагав - бідним і багатим, юним і старим, здоровим і хворим. А найголовніше зціляв від гріховних виразок стражденних. У глибокій старості мирно відійшов до Господа Бога, але не залишив весь християнський світ своїм піклуванням. Миколаю Чудотворцю моляться про мир в сім'ї, про виховання дітей, про відразу посягань або блудних помислів, про позбавлення від злиднів і бідності, про які подорожують, моряків, про паломників, про зміцнення і збереження чистоти православної віри, про позбавлення від смерті або від уз. Похований Святий Миколай на півдні Малої Азії в м. Мирах Лікійських. Але в останній чверті XI ст, коли турки-мусульмани стали часто спустошувати ці області Візантії, нависла загроза і над мощами Святого Миколая Чудотворця - великою загальнохристиянською святинею. Тоді 1087 року купці з Італії, серед яких було багато греків, вирішили врятувати від неминучої загибелі святі мощі. Вони навіть пішли на насильство над ченцями, оберігати мощі Миколая: загорнувши пахучі світом мощі, вони віднесли їх на свій корабель. Серед купців майже всі були з міста Барі (який на південному сході Італії), куди вони пізніше привезли загальнохристиянську святиню. Мощі були поміщені урочисто в храмі св. Стефана, а через рік був побудований спеціальний храм для них, де вони тепер збирають до себе безліч паломників. Мощі перебувають там, і до цього дня.

Дні пам'яті (дні святкування): 11 серпня (за старим стилем 29 липня); 19 грудня (за старим стилем 6 грудня) та 22 травня (за старим стилем 9 травня).

Військові і моряки просять святого за здоров'я в чужих краях, про допомогу і заступництво в подорожі, про захист від природних катаклізмів.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.