Ікона з бурштину "Образ Пресвятої Богородиці Покрова" 15x20

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  Б0049-15x20
 • Розмір, см:
  15x20
 • Виконання:
  ручна робота
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  бурштин
 • Матеріал рами:
  дерево
Розмір картини, см
15x20
20x30
30x40
40x60
60x80
80x120
600 грн

Термін виготовлення ікони 1-2 робочих дня.

Характеристики ікони:

Дана ікона виконана професійним майстром насипною і набірною технікою із застосуванням бурштинової крихти і дорогоцінних каменів різних розмірів. Янтарна ікона оформлена в багет на ваш вибір, а також за бажанням, ікону можливо здійснити під склом.

Все про ікону:

Православ'я нерозривно пов'язане з шануванням Божої Матері. Це шанування обумовлено самим церковним буттям, пронизаним вічним подивом перед дивом Втілення. Саме в Богоматері розкривається все милосердя Боже, спрямоване на те, щоб "знайти і спасти" стражденну людську природу. І разом з тим Богоматір сама являє собою цю природу, очищену і перетворену Христом Спасителем.

Влахернський храм, під час натиску величезних сил сарацинів в десятому столітті, став притулком для жителів Константинополя. Храм мав велике значення для місцевих, адже саме в ньому тоді зберігалася риза Богородиці (в тому числі і головний убір) - реліквії, які за переказами, належали Діві Марії. Потребуючи в скрутну хвилину в допомогу і порятунок від наступаючих ворогів, люди молилися Богу. Саме про цю подію розповідає ікона "Покрова Пресвятої Богородиці", яка відобразила диво. Святий Андрій, піднявши свій погляд вгору в ході молитви, побачив Пресвяту Діву в оточенні не тільки святих, але і ангелів, що разом йдуть по небу, минаючи склепіння храмів. Довгий час, Богородиця молилася з народом, сподіваючись на Божу допомогу. Після Богородиця стала біля престолу і своїм головним покривалом закрила всіх тих, хто молиться, рятуючи їх від сарацинів. За мотивами цієї події була написана ікона "Покрова Пресвятої Богородиці", яка до сих пір допомагає православним, коли потрібен захист. З приходом світанку сарацини були переможені, а Константинополь врятований. Ікона здатна захистити вас від нещасть і негараздів. Перед іконою "Покрова Пресвятої Богородиці" моляться про оберіг свого будинку, щоб всі біди і негаразди обходили його стороною. Найчастіше Богородицю просять захистити від хвороб, або вилікувати вже наявні недуги. Крім того, парафіяни просять не тільки для себе, але і для інших людей.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.