Ікона з срібла "Святий Георгій"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0103006012
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь
 • Матеріал рами:
  дерево
 • Покриття:
  срібло
 • Розмір:
  200х185мм
2 538 грн

Характеристики ікони:

Чарівна ікона виготовлена майстром методом лиття. Ікона обкладена в мідний оклад, який зверху покритий сріблом, прикрашена художньою ювелірною емаллю і патиною. Ікона оформлена в багет з натурального дерева і захищена щільним склом.

Все про ікону:

Георгій відкрито сповідував християнство, навіть бачачи жорстокі кари християн і, тому був підданий імператором найвитонченішим і жорстоким тортурам. Святий був обезголовлений після восьмиденних тяжких мук. Народився Святий великомученик Георгій Побідоносець в другому столітті в родині християн в Каппадокії. Після того, як Георгій надійшов на службу в римське військо, проявивши мужність і хоробрість у боях, його помітив імператор Діоклетіан і прийняв його у варту одним із старших воєначальників. Чудеса і подвиги Святого великомученика Георгія лише множили число християн. Святий Георгій помер, коли йому не виповнилося й 30 років. В історію Церкви він увійшов як Побідоносець. Ярослав Мудрий, син святого рівноапостольного Володимира, у святому Хрещенні Георгій, спорудив в Києві храм святого Георгія Побідоносця.

День освячення, Юріїв день (26 листопада 1051 роки), увійшов як особливе церковне свято в літургійну скарбницю Церкви.

Військові і моряки просять святого за здоров'я в чужих краях, про допомогу і заступництво в подорожі, про захист від природних катаклізмів. Поліцейські просять про духовну підтримку та із знанням, про волю нести свій обов'язок з честю і гідністю, про захист від ворогів зовнішніх і внутрішніх, про світ, про торжество над недоброзичливцями. Юристи та адвокати просять про чесне і справедливе суддівство, про помилування невинно звинувачених, про духовні повчання під час судових процесів, про благополучне вирішення тяжб, про захист інтересів батьківщини.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.

Товари з цієї категорії