Ексклюзивний подарунок "Скіфська пектораль"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0203002003
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь
 • Матеріал рами:
  натуральне дерево
 • Покриття:
  золото
 • Розмір:
  670х670мм
46 500 грн

Цей сувенір відмінно підійде в якості подарунка для друзів, рідних, і всіх хто захоплюється старовиною.

Характеристики картини:

Даний подарунковий сувенір оформлений в багет з натурального дерева і захищений щільним склом. Фонова основа виготовлена з міцної тканини - оксамит бордового кольору. Самі накладки виготовлені з міді, зверху покриті золотом.

Все про картину:

Золоту Пектораль було знайдено в кургані Товста Могила Б. Мозолевським в Дніпропетровській області поблизу міста Орджонікідзе о 14 годині 30 хвилин 21 червня 1971 року. Вона являє собою нагрудну прикрасу скіфського царя четвертого століття до нашої ери - її вага 1148 грамів, вона 30,6 сантиметрів в діаметрі і виконана в техніці лиття із застосуванням зерні, пайки, карбування, емалі і скані з золота 958 проби. Головною археологічною знахідкою двадцятого століття поряд зі скарбами Тутанхамона стала Пектораль. Три рогоподібні яруси з'єднані між собою скрученими "ланцюжками" золотих порожніх трубочок, а на кінцях - литі голови левів. Вони тримають в пащах кільця для шнурка, за допомогою нього цар вішав на шию прикрасу.

Жорстока боротьба хижаків з травоїдними тваринами зображена в нижньому ярусі. Спокій і умиротворення зображено на верхньому ярусі пекторалі. Між цими двома ярусами, нескінченний як всесвіт, проліг степ і зображенням птахів і трав.

Спокій і умиротворення зображено на верхньому ярусі пекторалі. Одяг шиють двоє чоловіків в центрі. Праворуч - лоша з кобилою, вівця, корова з телям, птахщо злітає і коза з козеням. Юнак доїть вівцю, підібравши під себе ноги (за східним звичаєм). Зліва - тварини з молодим приплодом (але в інший композиції), подоївши вівцю, юний скіф затикає амфору з молоком зірваною травою: так від швидкого скисання зберігали молоко. На пекторалі обличчя людей дуже індивідуальні.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.