Стакани

Стакани

Культура споживання алкоголю передбачає створення особливої атмосфери та умов для оптимального розкриття смаку та аромату напою. Для віскі, бурбона, джину, текіли, коктейлів варто використовувати стакани. Серед їх відмінних рис:

 • виготовлення із високоміцного скла або кришталю;
 • відсутність ручки та ніжки;
 • форма усіченого конуса чи циліндра.

Товщина стінок, об'єм та колір матеріалу можуть змінюватись в залежності від призначення посуду. Найчастіше склянки купують у наборах, в тому числі замовляють як подарунок. Коли потрібно здивувати поціновувача благородних напоїв або справити гарне враження на ділового партнера чи начальника, немає нічого кращого, ніж презентувати оригінальний комплект, підібраний в нашому каталозі.

Різновиди стаканів

У розпорядженні поціновувачів вишуканих посудин для спиртного є безліч видів стаканів, кожен з яких має певне призначення:

 1. Стопка - ємність з гранованими прямими краями місткістю 20-60 мл. Підходить для горілки, джину, текіли та шотів, які п'ють залпом.
 2. "Олд Фешн" або "Рокс" - стакан об'ємом від 120 мл до 400 мл з товстим дном. Він призначений для напоїв з льодом, зокрема, для віскі та бурбону, дозволяючи насолоджуватися охолодженими напоями в майже нерозбавленому вигляді, оскільки кристали льоду дуже повільно тануть. Різниця назв зумовлена історією походження посудини. У другій половині 19 століття на територіях ковбоїв та індіанців часто відбувалися сутички в салунах, після яких половина пляшок були з відбитими верхівками. Їх почали використовувати замість келихів, що дало народження новому виду посуду, який назвали «old fashioned», що означає «старомодний». Друге найменування виникло через відсутність у барменів того часу ємностей для порційної заморозки льоду – їм доводилося просто відколювати шматки та поміщати їх в склянку. Композиція виходила схожою на скелі, що сприяло поширенню дублюючої назви ("on the rocks" означає "на камені").
 3. «Хайбол» - посудина, вигадана барменом Патріком Даффі. Спочатку так називали трьохкольоровий коктейль, що складається з алкоголю, лимонаду та льоду. Об'єм склянки – від 120 мл до 300 мл (є варіації по 500 мл). Його використовують для напоїв «Long Drink», зокрема, для «Маргарити», «Кривавої Мері» та «Викрутки».
 4. Склянка для пива. Хмільний напій можна наливати не тільки в кухлі або келихи, але й у спеціальні стакани об'ємом від 220 мл до 1 л.

Вибір стаканів в якості подарунка: що потрібно врахувати

В розпорядженні наших покупців безліч незвичайних стаканів та наборів:

 • із зображенням герба України;
 • з гумористичними сюжетами;
 • з тематичними картинками;
 • з додатковими елементами (книгою, графином);
 • з різною кількістю посудин – від 2 до 6;
 • у різних кольорах.

Щоб залишитися задоволеними покупкою та отримати бажану реакцію на ваш подарунок, достатньо дотримуватися кількох простих рекомендацій:

 1. Переконайтеся, що людина, якій ви даруєте стакани, вживає алкоголь.
 2. За можливості дізнайтесь більше про характер, захоплення одержувача, наприклад, для рибалки або мисливця можна вибрати набір з характерним декором.
 3. Уважно перегляньте фотографії та прочитайте описи товарів. Кожен набір є унікальним та гарним, але вибирати варто той, що викликає особливе захоплення та позитивні емоції з першого погляду.
 4. Зважте на привід вручення подарунка.
 5. Подумайте, яка кількість склянок буде оптимальною.

Стакани

Показано з 1 по 24 із 65 (всього 3 сторінок)