Чарки та стопки

Чарки та стопки

Міцний алкоголь заведено подавати в невеликих ємностях, які в залежності від напою можуть мати різний об’єм. Чарки та стопки є в будь-якому домі та використовуються найчастіше для святкових сімейних обідів або під час великих застіль. В них наливають коньяк, горілку, ром, коктейлі, лікери, мадеру та інші спиртні напої, при цьому за характеристиками вироби можуть суттєво відрізнятися.

Основними матеріалами для виготовлення посудин є кришталь та скло, а ось декоративне оформлення залежить від фантазії дизайнера. Все більшої популярності в Україні набувають авторські набори з чарок/стопок із графином, в яких поєднуються практичність та неповторність візуальної композиції. Вони стають оптимальним варіантом подарунка для людей різних професій. Враховуючи характер одержувача презенту, його спосіб життя та уподобання в алкоголі, можна підібрати комплект з 2, 3, 4 або 6 чарками з графином потрібної місткості.

Різниця між чаркою та стопкою

Незважаючи на схожі розміри та сферу використання, стопки та чарки – це різні види посуду:

  1. Стопка нагадує зменшену в розмірах склянку з гранованими прямими стінками об'ємом 20-60 мл. Є кілька версій походження назви: за однією з них слово утворилося від цифри «сто» (що навряд чи з огляду на відсутність метричної системи на момент створення посуду), за іншою – основою було слово «стопа», яким позначали кількість вина. В стопки наливають переважно горілку, джин чи шоти (напої на один ковток).
  2. Чарка – посудина кулястої форми об'ємом 30-100 мл, яка має ніжку. З чарок п'ють напої різного ступеня міцності, зокрема солодкий алкоголь (лікер, мадеру). Вважається, що назва посуду походить від німецького слова «рюмер» – це склянка невеликого об’єму для міцного вина.

Який посуд може стати ексклюзивним подарунком?

Чарки, стопки та набори можна купувати не лише для себе, але також як елітний презент начальнику, партнеру по бізнесу, другу або родичу, який розуміється на міцних напоях. В якості подарунка не підійдуть стандартні вироби, що продаються в будь-якому магазині – потрібно щось унікальне. У нашому каталозі ви знайдете витвори знаменитих брендів, таких як Shtox, Chinelli та Boss Crystal, які мають декілька особливостей, що роблять їх по-справжньому ексклюзивним сюрпризом. Серед них:

  • вишукане пакування – вироби продаються в коробках з натуральної деревини та шкіри, декорованих вручну з використанням дорогоцінних металів;
  • оригінальний дизайн та глибоке смислове наповнення – кожен комплект має певну ідею або викликає асоціацію з якоюсь подією чи традицією;
  • висока якість матеріалів та довговічність – користуватися оригінальними стопками та чарками можна протягом багатьох років, згадуючи при цьому про дарувальника унікальних посудин.

Для вдалого вибору подарунка необхідно з'ясувати смакові вподобання людини, яку хочете порадувати, а також уважно вивчити фотографії й описи виробів. Авторський посуд, придбаний у нашому інтернет-магазині, обов'язково викличе захоплення та дозволить під час застілля отримувати не лише гастрономічне, але й естетичне задоволення.


Чарки та стопки

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)