Чашки та Кружки

Чашки та кружки

Правильно підібрані ємності для холодних та гарячих напоїв забезпечують розкриття смаку та аромату кави, чаю, какао тощо. Окрім основного функціонального призначення, чашки та кружки є відображенням характеру власника, його життєвої позиції та навіть статусу. Тому до їх вибору ставляться дуже серйозно, особливо тоді, коли планується використовувати посудину як подарунок. Найбільш важливими критеріями підбору є об’єм, виробник, особливості дизайну та матеріал. В нашому каталозі можна знайти ексклюзивну продукцію для повсякденного використання, сервірування святкового столу або підготовки сюрпризу для близької людини.

Відмінності кружки та чашки

Чашки та кружки – це спеціальні посудини для напоїв, які можуть бути різної форми, причому перші частіше асоціюються з невеликими ємностями, а другі вважаються більш місткими. Справді, об'єм у них відрізняється: 200 мл у чашки та 350 мл у кружки (хоча є варіації об'ємом 500 мл та 1 л). Крім того, у маленьких ємностях прийнято подавати виключно гарячі напої, а кружки характеризуються універсальністю застосування – у них можна наливати воду, сік, морс, компот, пиво тощо.

Є й інші відмінності, про які потрібно знати:

  • кружки призначені для повсякденного використання, мають форму конуса чи циліндра, а також широкі ручки, що робить їх максимально зручними;
  • чашки виглядають витончено, застосовуються під час сервірування святкового столу, мають тонкі стінки та округлу форму.

Великий асортимент чашок та кружок для покупців з різними запитами

Пошук ідеальної ємності починається з визначення оптимального об’єму, який залежить від призначення виробу. Чайні мають об'єм 200-250 мл, хоча для елітних сортів чаю слід підібрати чашку від 30 мл до 60 мл. Для кави використовуються ємності об’ємом 60-90 мл (для ристрето), 120-150 мл (для американо), 150-200 мл (для молока із додаванням гарячого шоколаду), 150-180 мл (для капучино) та 200-300 мл (для лате). Існує правило, що чим міцніший напій, тим меншою має бути чашка.

Щодо матеріалу, то тут є кілька нюансів:

  • чашки з порцеляни стильно виглядають і здатні довго зберігати тепло, але відрізняються крихкістю;
  • товари з металу найчастіше застосовуються під час відпочинку на природі та не підходять для підігріву в мікрохвильових печах;
  • вироби з кераміки приваблюють приємними тактильними відчуттями, можуть мати креативний декор та легко миються;
  • продукція зі скла характеризується підвищеною стійкістю до перепадів температур та виглядає елегантно;
  • фаянсові кружки ідеально підходять для щоденного використання, поєднуючи в собі естетику та практичність.

На тлі звичайних кухлів та чашок виділяються вироби з ексклюзивним дизайном, наприклад, із зображеннями емоцій або з оригінальними декоративними елементами. Вони миттєво привертають погляд та можуть стати чудовим подарунком не лише для друга чи члена сім'ї, але й для колеги, керівника чи бізнес-партнера.


Чашки та Кружки

Показано з 1 по 24 із 26 (всього 2 сторінок)