Булава (пернач) в футлярі з гетьманами України

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0402001009
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь, дерево
 • Покриття:
  золото, срібло
 • Розмір:
  пернач 50.5х8.5 см футляр 60х30х13 см
21 150 грн

Характеристики подарунка:

Дана подарункова булава укомплектована в футляр з натурального дерева і натуральної шкіри. Булава прикрашена золотом, самі накладки Гетьманів виготовлені з міді, покриті сріблом і золотом, декоровані художньою ювелірною емаллю і патиною.

Все про подарунок:

Булава (пернач) - символ військової влади, якої наділяється гетьман.

У сучасному розумінні булава для українців не тільки історичний вигляд зброї, а перш за все символ влади і мужності козаків, так само і національний символ. З простої зброї вона пройшла довгий шлях спочатку ставши гетьманським клейнодом, а далі і символом президентської влади в Україні.

Булава - одне з найдавніших видів зброї. Минуча крізь століття, сьогодні булава є однозначним символом влади та великої сили.

Пернач - по суті булава, з навареними металевими пластинами (пір'ям). Кількість пластин могло бути різним, від декількох штук до декількох десятків. Найбільш поширеним варіантом пернача був шестопер - пернач з шістьма пір'ями. Рукоять пернача по всій довжині має кільцеподібні валики, вони служать гардой і опорою для рук. Кінці пернача можуть закінчуватися гострими наконечниками.

Найширше поширення пернач отримав у козаків і використовувався як символ влади. Аж до початку громадянської війни 20 століття (1917-1922 рр.) Пернач був символом влади полковника.

Протягом всієї української історії символами влади служили унікальні історичні реліквії, які передавалися у спадок.

Введення символів президентської влади в Україні має свою історію. Вперше це питання було піднято в березні 1999 року. Вступ на посаду президента було вирішено обставити новими ритуальними діями. Виходячи з історичних традицій функціонування символів влади в Україні фахівцями було запропоновано розширити перелік символів печаткою і булавою. Булава Президента України виготовлена ​​з позолоченого срібла. Рукоять і верхівка Булави Президента України прикрашені декоративним орнаментом і обробкою дорогоцінними каменями.

Подарувати булаву (пернач) чоловікові - приємно здивувати, висловити свою повагу, підкреслити його лідерські якості, полестити його самолюбству, визнати його авторитет. Зрештою, просто прикрасити інтер'єр кабінету, де красивий футляр з булавою займе своє почесне місце.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.