Подарункова булава (пернач) на підставці в футлярі

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0402001007
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь, золото, дерево
 • Розмір:
  пернач 50.5х8.5 см футляр 60х30х13 см
10 750 грн

Ви шукаєте оригінальний та значущий подарунок для керівника або представника силових структур?
Ми пропонуємо вам пернач - булаву, яка не тільки прикрасить інтер'єр, але й стане символом влади та лідерства.

Наша подарункова булава виготовлена з високоякісних матеріалів та поставляється в футлярі озобленого шкірою та тисненням золотом. Деталі булави прикрашені золотом, що додає їй шик та елегантність.
Що таке пернач?

Пернач - це різновид булави, що був використовуваний як холодна зброя ударно-дробової дії, а також як символ влади. У козачих отаманів та гетьманів пернач був знаком влади, що надавав їм авторитету та поваги.

Подарунок у вигляді булави (пернача) - це не лише приємний сюрприз, але й вираз поваги та визнання лідерських якостей отримувача.
Підставка для булави також є неповторним елементом цього набору. На ній розміщений тризуб - символ української культури, який підкреслює національний характер цього подарунка, підставка має кріплення на стіну, що дозволить стильно та ефектно представити булаву в кабінеті.Тризуб також прикрашений золотом, як і булава.

Замовляйте булаву (пернач) в футлярі в нашому інтернет-магазині Exklusi.com за доступною ціною та з швидкою доставкою по всій території України. Ви неодмінно зробите враження на отримувача та подаруєте йому незабутні емоції.

/
Гарно виконаний подарунок, презентабельно. Дякую

Ще не було питань.