Бібліотека "Жорж Санд. Збірник творів"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0501003117
 • Колір:
  білий
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра
 • Мова видання:
  російська
37 875 грн

Характеристики бібліотеки:

Дана подарункова бібліотека складається з 10 томів. Книги оформлені в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Книги прикрашені золотим тисненням. З бічної частини книг є кольоровий зріз.

Все про бібліотеку:

У літературному процесі XIX століття Аврорі Дюдеван (в дівоцтві Дюпен), яка писала під псевдонімом Жорж Санд, належить особливе місце. Всі знамениті письменники того часу були чоловіками. Вона жінка. Але жінка, нічим не поступається чоловікам і зберігає при цьому властиву їй жіночність. Уже хоча б тому варто купити книгу Жорж Санд. Вона набула популярності як письменник, а не як черговий автор жіночої статі. Щоб стати частиною світу французького видавництва, їй довелося стати чоловіком. І вона стала людиною, що насолоджується життям незалежно від гендерної приналежності. Для всіх книг Жорж Санд характерно заперечення ідеології поділу людей на окремі соціуми з властивим їм набором прав і заборон. Письменниці було чим поділитися з читачем, адже, кинувши виклик пануючої ідеології, вона зуміла зламати стереотипи і завдяки цьому знайти себе.

Ім'я письменниці не просто так стало символом жіночої емансипації. В її книгах створені численні жіночі образи, самовіддано відстоюють свою незалежність. До цього в літературі жінка ніколи не виступала з таким впевненим усвідомленням свого права на любов і вибір об'єкта почуттів. Пізніше, в таких творах Жорж Санд, як "Мопра", "Орас" і, звичайно, "Консуело", до жіночої теми додалася тема народна. У простих людей письменниця бачила джерело внутрішнього оновлення нації і тому романтизувала їх образи, наділяючи мудрістю і вірним розумінням життя.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.