Бібліотека "Всесвітня філософська спадщина"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0501003108
 • Колір:
  чорний
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра
 • Мова видання:
  російська
51 975 грн

Це видання прикрасить будь-яку бібліотеку або робочий кабінет, і відмінно підійде в якості подарунка для друзів, колег, керівника.

Характеристики бібліотеки:

Дана подарункова бібліотека складається з 15 томів. Книги оформлені в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Книги прикрашені красивими мідними накладками, які покриті сріблом і золотом, а також, по всьому периметру, книги прикрашені золотим тисненням. З бічної частини книг є кольоровий зріз.

Все про бібліотеку:

Філософи у всі часи і епохи брали на себе унікальне завдання: прояснити сенс людського буття, відповісти на питання, що таке щастя, майно і правильно зорієнтувати людину, як йому повніше і глибше реалізувати свій духовно-інтелектуальний потенціал. Крім того, філософи намагалися вирішити ще одну, не менш істотну задачу: вивести людину зі сфери земного, буденного в світ вищий, духовний для того, щоб там він міг знайти істинні цінності, ідеали і зрозуміти, як йому жити і діяти. Філософські твори ніколи не втратять своєї актуальності. Перед вами найлегший шлях до мудрості. Він зібраний в бібліотеку і оформлений належним чином.

 • Т.1: Плутарх. Вибрані життєписи. У двох томах. Том 1. Видавництво "Правда" 1986р. - 592 с. (Давньогрецький письменник Плутарх (бл. 46-1220гг. Н.е.) отримав всесвітню популярність завдяки "Порівняльним життєписам" - біографій знаменитих людей від міфічних часів і до свого часу. В даному виданні включені біографії, що представляють найбільший інтерес для широких кіл читачів і зберегли свою літературну та історичну цінність)
 • Т.2: Плутарх. Вибрані життєписи. У двох томах. Том 2. Видавництво "Правда" 1987р. - 608 с.
 • Т.3: Паскаль Блез. Трактати. Полемічні твори. Листи. Видавництво "Port-RoyaI" 1997р. - 576 с. (Справжнім томом видавництво "Port-RoyaI" завершує зібрання творів Блеза Паскаля, в рамках якого вже вийшли в світ "Думки" і "Листи до провінціала". До складу видання включені найважливіші філософсько-теологічні роботи французького мислителя, знайомство з якими сприяє більш точне розумінню "Думок" і "Провінціалів", а також дозволяє простежити ідейну еволюцію їх автора і скласти закінчене уявлення про його творчість. Більшість текстів публікуються російською мовою вперше або в нових перекладах. Видання доповнене двома класичними біографіями Паскаля, а також великим науково-дослідним коментарем, докладними примітками і довідковими матеріалами)
 • Т.4: Чернишевський Н.Г. Що робити? Державне видавництво художньої літератури. Москва 1963р.
 • Т.5: Карл дю Прель. Філософія містики або подвійність людської істоти. Видавництво "Refl-book" Москва 1995р.
 • Т.6: Діоген Лаертський. Про життя, навчаннях і висловах знаменитих філософів. Видавництво "Думка" Москва 1979р. - 620 с. (Це видання включає 10 книг творів Діоген Лаертський, в яких викладається вчення давньогрецьких мислителів, починаючи з семи мудреців і закінчуючи стоїчною і епікурейською школами. Праця Діогена і тексти додатки, до якого увійшли біографії Піфагора, Платона, Плотина і Прокла, написані Порфирієм, Олімпіодор, Марином, переводяться на російську мову вперше. Книга, що представляє собою найважливіше джерело з історії античної філософії, розрахована на всіх, хто цікавиться історією античної філософії, історією культури, на викладачів і студентів гуманітарних вузів)
 • Т.7: Лейбніц Г.В. Твори в чотирьох томах. Том 1. Видавництво "Думка" Москва 1982р. - 636 с. (Це видання познайомить читача з творами найбільшого німецького енциклопедиста, філософа-ідеаліста, вченого і громадського діяча Г.В. Лейбніца. До першого тому зібрання творів мислителя ввійшли роботи з загальних питань його філософії, тобто головним чином метафізики)
 • Т.8: Лейбніц Г.В. Твори в чотирьох томах. Том 2. Видавництво "Думка" Москва 1983р. - 686 с. (До другого тому творів Лейбніца увійшло основний гносеологічний твір великого філософа-енциклопедиста "Нові досліди про людське розуміння". Видання познайомить читача також з листуванням Лейбніца, в якій зачіпаються проблеми, які є предметом його полеміки з Локком)
 • Т.9: Лейбніц Г.В. Твори в чотирьох томах. Том 3. Видавництво "Думка" Москва 1984р. - 734 с. (В даний том входять гносеологічні і логічні роботи Лейбніца. Більшість з них вперше переводяться на російську мову)
 • Т.10: Лейбніц Г.В. Твори в чотирьох томах. Том 4. Видавництво "Думка" Москва 1989р. - 554 с. (В даний том увійшло одне з головних творів Г.В. Лейбніца - "Досліди теодицеї про ласки Божої, свободи людини і початку зла", в якому розкриваються найважливіші категорії його філософської системи)
 • Т.11: Гегель. Філософія релігії. У двох томах. Том 1. Видавництво "Думка" Москва 1976р. (В перший том цього видання увійшли ранні роботи Гегеля ( "Життя Ісуса", "Дух християнства і його доля", "Фрагмент системи 1800 г.") і перша частина його "Лекцій з філософії релігії". У ранніх роботах розбираються проблеми розуму і віри. Ранні роботи знайомлять з деякими важливими аспектами формування гегелівської діалектики. Перша частина "Лекцій..." присвячена в основному теоретичним питанням релігійного мислення та історії релігійних вірувань на початкових щаблях розвитку)
 • Т.12: Гегель. Філософія релігії. У двох томах. Том 2. Видавництво "Думка" Москва 1977р. - 573 с. (Другий том цього видання включає в себе продовження лекцій Гегеля з філософії релігії та лекції про доведення буття Бога. Другий том забезпечений науковим апаратом - примітками, предметними та іменними покажчиками - до обох томів)
 • Т.13: Вольтер. Філософські твори. Видавництво "Наука" Москва 1989р. (До роботи над цим творам Вольтер приступив в кінці 1727р. - початку 1728р.)
 • Т.14: Франк С.Л. Твори. Видавництво "Правда" 1990р. (В даному виданні вибраних робіт С.Л. Франка, вперше виходить на батьківщині філософа, включені твори, написані ним в різний час і з різних приводів)
 • Т.15: Лоський Н.О. Вибране. Видавництво "Правда" 1990р. (Для цього видання з обширної філософської спадщини Н.О. Лоського обрані роботи, які можна охарактеризувати поняттям "теоретична філософія". Повною мірою це відноситься до перших двох творів, а й робота "Свобода волі" є, за задумом самого Лоського, дослідженням аналітичного плану, необхідним для подальшого викладу власне етичної системи в його основній роботі з етики "Умови абсолютного добра")

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.