Всесвітня література

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0501003079
 • Колір:
  коричневий
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра
 • Мова видання:
  російська
184 500 грн

Всесвітня література - це літературний процес в масштабі всесвітньої історії. 

Характеристики бібліотеки:

Дана подарункова бібліотека складається з 64 томів. Книги оформлені в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Книги прикрашені красивими мідним накладками, які покриті сріблом, а також, по всьому периметру, книги прикрашені золотим тисненням. На книгах є декорації художньою ювелірною емаллю. З бічної частини книг є кольоровий зріз.

Все про бібліотеку:

Термін "світова література" належить Гете, який висунув ідею про рівність і взаємовплив національних частин світового літературного процесу. Серед чудових російських культурних проектів кінця XIX - початку XX століть було багато цікавих книжок. Найчудовішим стало видавництво "Всесвітня література", Відкрите за ініціативою Максима Горького в 1918 році.

Поява "Всесвітньої літератури" стала дивовижною спробою об'єднати людей ідеєю освіти - освіти на кращий зразок художньої літературної спадщини. Суть "Всесвітньої літератури" проходила в перегляді історії світової літератури всіх часів і народів, відборі найбільш значущих творів і веденні їх якнайширше російською мовою, щоб все надбання і спадщину світової літератури стало доступно російському читачеві. Ідея настільки грандіозна, що в якійсь мірі вона реалізовувалася протягом усього радянського часу. Схожі проекти були в Росії і раніше.

Ідея "Всесвітньої літератури" об'єднала весь світ російського гуманітарного середовища: письменників, учених-філологів, редакторів і перекладачів. Над проектом працювали Олександр Блок, Микола Гумільов, Євген Замятін, Корній Чуковський, Костянтин Бальмонт, Олександр Бенуа, Валерій Брюсов, Зінаїда Гіппіус, Михайло Лозинський, Марина Цвєтаєва. Немає практично жодних представників Срібного століття, яких не пов'язала б доля в цьому проекті. Також брали участь такі академічні знаменитості, як фахівець з Китаю Василь Алексєєв, Знавець Монголії Борис Владимирцов, експерт по Арабських країнах Ігнатій Крачковський. Всього під маркою "Всесвітня література" вийшло 220 книжок, з них 72 в основний серії.

Культурне значення проекту "Всесвітня література" залишається важливим донині. Бібліотека "Всесвітньої літератури" продовжить традиції першорядної світової художньої літератури.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.