Бібліотека "Зібрання творів. Ф.М. Достоєвський"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0501003165
 • Розміри (ДxШxГ):
  210 x 140 x 514 см
 • Кількість томів:
  10
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра, тиснення золотом, мідь, сріблення, мармуровий обріз
 • Мова видання:
  російська
28 600 грн

Дана подарункова бібліотека оформлена в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи, виробництва італійської шкіряної фабрики «Benericetti». Обкладинка прикрашена золотим тисненням, накладкою з міді, яка покрита сріблом і обріз з мармурованим візерунком.

Все про бібліотеку:

Федір Михайлович Достоєвський - російський письменник, мислитель, філософ і публіцист. Член-кореспондент Петербурзької академії наук з 1877 року. Як на початку, так і в продовженні своєї літературної творчості, після чотирьох років каторги і заслання за участь в гуртку Петрашевського, Достоєвський виступав в якості новатора в руслі традицій російського реалізму, що не отримало належної оцінки сучасників за життя письменника.

В дане видання входять всі закінчені художні твори Ф.М. Достоєвського. Розташування творів по томах будується за хронологічним принципом.

Зміст бібліотеки:

 • До першого тому входять твори 1846-1848рр.: "Бідні люди" роман, "Двійник" Петербурзька поема, "Роман у дев'яти листах", "Пан Прохарчин" розповідь, "Господиня" повість, "Повзунків", "Слабка серце" повість, "Чесний злодій" з записок невідомого, "Ялинка і весілля" з записок невідомого, "Чужа дружина і чоловік під ліжком" подія незвичайна, "Двійник" варіанти
 • До другого тому - твори 1848-1859рр.: "Білі ночі" сентиментальний роман зі спогадів мрійника, "Неточка Незванова", "Маленький герой" з невідомих мемуарів, "Дядечків сон" з Мордасовскіх літописів, "Село Степанчиково і його мешканці" з записок невідомого (перші повісті, створені письменником після каторги. Між розповіддю "Маленький герой" (1849р.), написаною в Петропавлівській фортеці, і повістю "Дядечків сон" (1859р.), яка ознаменувала "другий початок" літературної діяльності Достоєвського, пройшло десять років вимушеної літературної безмовності. Але, за словами самого письменника, ці роки не були безплідні: "внутрішня робота кипіла" (Ф.М. Достоєвський, Листи під редакцією А.С. Долініна))
 • Третій том - "Принижені і ображені" і "Записки з мертвого будинку" (два найбільш значні твори, створені Достоєвським на початку шістдесятих років, після повернення із заслання в Петербург...)
 • Четвертий - повісті й оповідання 1862-1874рр.: "Поганий анекдот" розповідь, "Зимові нотатки про літні враження", "Записки з Поділля" повість, "Крокодил, незвичайна подія або пасаж в Парижі", "Гравець" роман, "Вічний чоловік" розповідь (всі твори, за винятком" Вічного чоловіка ", були опубліковані в II і III томах виданого Ф. Стелловским Повного зібрання творів Достоєвського (1865-1866рр.), за яким і друкуються в цьому виданні...)
 • П'ятий - "Злочин і кара" (роман вперше був опублікований в журналі "Російський вісник" за 1866 рік. У 1867 році вийшло перше окреме видання. В ньому були зроблені численні стилістичні виправлення і скорочення (так, наприклад, значно скоротили монолог Лужина на поминках, викинута ціла сторінка міркувань Раскольникова про причини, що спонукали Лужина обмовити Соню). Але ця правка не змінила ні ідейного змісту роману, ні основного змісту образів...)
 • Шостий - "Ідіот" (вперше роман був опублікований в журналі "Російський вісник", 1868р.)
 • Сьомий - "Біси" (був вперше надрукований в журналі "Російський вісник" за 1871р. У 1873 році роман вийшов окремим виданням. У цьому зібранні творів Достоєвського подаються за виданням 1873 року з окремими виправленнями по журнальному тексту 1871-1872 років. "Біси "- найбільш тенденційне з творів Достоєвського. Це перш за все насичений озлобленістю памфлет проти російського визвольного руху 1860-х років, проти ідей революції і соціалізму)
 • Восьмий - "Підліток" (над романом Достоєвський працював з лютого 1874 по листопад 1875 року. У 1875 році роман друкувався в "Вітчизняних записках". Окремою книжкою за життя Достоєвського роман вийшов на початку 1876 року, у видавництві Кехрібарджі)
 • Дев'ятий і десятий - "Брати Карамазови" (була надрукована в журналі "Російський вісник" 1879 року. В основу сюжету "Братів Карамазових" покладено історію одного з товаришів Достоєвського по Омському острогу, відставного підпоручика Іллінського, який служив раніше в тобольському лінійному батальйоні, судився за батьковбивство і був засуджений до двадцяти років каторжних робіт)

До складу дев'ятого тому увійшли також художні твори Ф.М. Достоєвського, опубліковані в "Щоденнику письменника" в 1871-1876 роках: "Сон смішної людини", "Бобок", "Лагідна", "Хлопчик у Христа на ялинці", "Мужик Марей", "Столітня". У десятому томі публікується також мова Ф.М. Достоєвського про Пушкіна, вимовлена ​​ним 8 червня 1880 року в засіданні Товариства любителів російської словесності.

Зібрання творів поданий нарис творчості Достоєвського. У другому томі дається біографічний нарис про Достоєвського. Кожен том супроводжується короткими примітками історико-літературного і довідкового характеру. В останньому томі буде поміщена хронологічна канва життя і творчості Ф.М. Достоєвського. Тексти творів публікуються по авторизованим виданням з наближенням орфографії і пунктуації до сучасних норм.

Купити бібліотеку "Ф.М. Достоєвський" Ви можете в нашому інтернет-магазині Exklusi.com з швидкою доставкою по всій території України.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.