Бібліотека "Мудрість тисячоліть"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0501003118
 • Колір:
  синій, бордовий
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра
 • Мова видання:
  російська
26 775 грн

Якщо ви шукайте незвичайний подарунок для непересічної людини, то ця бібліотека саме те, що вам потрібно.

Характеристики бібліотеки:

Дана подарункова бібліотека складається з 6 томів. Книги оформлені в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Книги прикрашені красивими мідними накладками, які покриті сріблом і золотом, а також, по всьому периметру, книги прикрашені золотим тисненням. З бічної частини книг є кольоровий зріз.

Все про бібліотеку:

У цій книзі, яка по праву є енциклопедією, зібрані найбільш значні афоризми і вислови, що увійшли до скарбниці людської мудрості. У ній представлені цитати видатних письменників, філософів, істориків від початку писемності до сучасників.

Що таке мудрість, з чого, яких складових вона складається? Відповідно до більшості енциклопедичних словників, мудрість - це "глибокий розум, що спирається на життєвий досвід". Кілька формальне визначення. Більш точне і яскраве визначення мудрості дав Фазіль Ескандер, сказавши, що "мудрість - це розум, настояний на совісті".

Як же стати мудрим? Що для цього потрібно знати і робити?

Сократ, приймаючи в свою школу учнів, екзаменував їх так: "Скажи мені що-небудь, щоб я зміг тебе побачити". Мова людини - відображення його внутрішнього світу, його культури, освіти і звичайно ж розуму. Мудрість - особливе почуття, дар, здатність читати готові до вживання знання і досвід попередніх поколінь. Це якості особистості, можна описати як здатність приймати вищу і цілісну будову життя, через досвід поколінь.

"Вік живи, вік учись" - це життєвий девіз Мудрості, крилата фраза яку ви багаторазово чули. Долучитися до вікової мудрості можна з допомогою бібліотеки "Мудрість тисячоліть". Конфуцій говорив: "Мудрець соромиться своїх недоліків, але не соромиться виправляти їх."

Добірка включає в себе 6 книг, розбитих на різні теми, серед яких:

 1. "Антологія медичної мудрості. Факти і цитати про медицину, життєдіяльність великих лікарів". (В цій книзі зібрані біографії, афоризми та цитати знаменитих медиків античності від Стародавнього світу до нашого часу: Гіппократа, Галена, Авіценни, Парацельса, Паре, Ослера; філософські роздуми і гумористичні зауваження яскравих представників від античної епохи і сучасних лікарів, філософів, політичних діячів, вчених, письменників, що стосуються не тільки медичних питань, але і цінностей людини).
 2. "Східна мудрість. Не бійся, що не знаєш - бійся, що не вчишся". (Притчі, зібрані в цій книзі можуть допомогти всім розібратися в якихось ситуаціях, знайти правильний вихід і відчути філософію Сходу).
 3. "Велика книга жіночої мудрості". (Це книга, яка увібрала в себе не тільки багато різних цікавих історій і виразів від великих жінок. У цій книзі ви знайдете і інформацію про них самих, як вони досягли своїх вершин, як досягли успіхів у своїй справі, в які пригоди вони потрапляли, що чекало їх в кінці шляху, чим довелося пожертвувати. Ця книга може стати настільною для кожної жінки, покаже, що можна бути і дружиною, і матір'ю і успішною жінкою в різних сферах і професіях).
 4. "Велика книга чоловічий мудрості". (В цій книзі ви прочитаєте цікаві історії і вирази від великих письменників, філософів, політиків, воєначальників і художників. Також ви знайдете і інформацію про них самих. Ця книга стане цікавою для прочитання для кожного чоловіка, в незалежності від роду його занять, професії, статусу).
 5. "Єврейська мудрість. Афоризми, притчі, вислову". (Видання являє собою велику книгу афоризмів, притчею і висловів тисячолітньої єврейської мудрості. Це зібрання думок з священних текстів, філософських, етнічних і законодавчих трактатів, від давнини до наших днів, а також притч і висловлювань відомих діячів. Ви обов'язково зможете знайти в цій книзі щось нове, цікаве і корисне, а можливо, навіть повчальне для себе).
 6. "Антологія мудрості. Книга - найчистіша сутність людської душі". (Це збірка різних афоризмів починаючи з часів стародавньої Греції і до нашого часу. У цій книзі ви знайдете багато афоризмів на різні теми від вчених і філософів усього світу. Кожен з нас знайде тут щось для себе).

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.