Бібліотека класики в 24 томах

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0501003110
 • Колір:
  чорний
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра
 • Мова видання:
  російська
73 875 грн

Це ексклюзивне видання, прекрасно впишеться в інтер'єр як домашнього, так і робочого кабінету. Відмінно підійде в якості подарунка.

Характеристики бібліотеки:

Дана подарункова бібліотека складається з 24 томів. Книги оформлені в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Книги прикрашені красивими мідними накладками, які покриті сріблом, а також, по всьому периметру, книги прикрашені золотим тисненням. На книгах є декорації художньою ювелірною емаллю. З бічної частини книг є кольоровий зріз.

Все про бібліотеку:

Класична література - це особлива частина всесвітньої культури, з якої безпосередньо пов'язана історія людства, мистецтво, культура і, перш за все вона сама. Вона є джерелом великих думок і ідей, образів, фантазій. Саме з класичних творів сучасна людина може дізнатися про традиції і норми поведінки минулого і сьогодення, зрозуміти психологію людини або просто дізнатися щось нове, перейнятися минулою епохою і роздумувати над тим, що вже було і як це вплине на майбутнє людства.

Класичними називаються твори, найцінніші в ідейному і художньому сенсі, що отримали всенародне визнання і увійшли в скарбницю світової культури. Значимість літературної класики полягає перш за все в тому, що вона стверджує цінності, незалежні від уподобань і примх окремої людини.

Класику треба читати, так як в ній міститься величезний досвід людства, скористатися яким просто необхідно. Скільки б років не минало, але людські почуття, емоції і життєві ситуації не змінюються. Книги дають нам можливість потрапити в інший світ, епоху. З творів класичної літератури ми можемо почерпнути для себе знання історії. Адже вони дуже тісно пов'язані. Класичні твори ніколи не втратять своєї актуальності. Якщо вам важко на душі, складна життєва ситуація, багато питань на які немає відповіді, зверніться за порадою до класики. Ви ніколи не пошкодуєте про це.

До складу бібліотеки увійшли кращі твори світової художньої літератури XIX-XX століть. Тут представлені як окремі видання одного твору, так і авторські збірники.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.