Бібліотека класики

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0501003105
 • Колір:
  синій
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра
 • Мова видання:
  російська
 • Формат видання:
  205х155х35мм
35 850 грн

Це ексклюзивне видання, прекрасно впишеться в інтер'єр як домашнього, так і робочого кабінету. Відмінно підійде в якості подарунка.

Характеристики бібліотеки:

Дана подарункова бібліотека складається з 12 томів. Книги оформлені в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Книги прикрашені красивими мідними накладками, які покриті сріблом, а також, по всьому периметру, книги прикрашені золотим тисненням. На книгах є декорації художньою ювелірною емаллю. З бічної частини книг є кольоровий зріз.

Все про бібліотеку:

Класична література - це особлива частина всесвітньої культури, з якої безпосередньо пов'язана історія людства, мистецтво, культура і, перш за все вона сама. Вона є джерелом великих думок і ідей, образів, фантазій. Саме з класичних творів сучасна людина може дізнатися про традиції і норми поведінки минулого і сьогодення, зрозуміти психологію людини або просто дізнатися щось нове, перейнятися минулою епохою і роздумувати над тим, що вже було і як це вплине на майбутнє людства.

Класичними називаються твори, найцінніші в ідейному і художньому сенсі, що отримали всенародне визнання і увійшли в скарбницю світової культури. Значимість літературної класики полягає перш за все в тому, що вона стверджує цінності, незалежні від уподобань і примх окремої людини.

Класику треба читати, так як в ній міститься величезний досвід людства, скористатися яким просто необхідно. Скільки б років не минало, але людські почуття, емоції і життєві ситуації не змінюються. Книги дають нам можливість потрапити в інший світ, епоху. З творів класичної літератури ми можемо почерпнути для себе знання історії. Адже вони дуже тісно пов'язані. Класичні твори ніколи не втратять своєї актуальності. Якщо вам важко на душі, складна життєва ситуація, багато питань на які немає відповіді, зверніться за порадою до класики. Ви ніколи не пошкодуєте про це.

До складу бібліотеки увійшли кращі твори світової художньої літератури XIX-XX століть. Тут представлені як окремі видання одного твору, так і авторські збірники.

 • Том 1: Оноре Бальзак. Сцени приватного життя ( "Батько Горіо"; "Гобсек"; "Полковник Шабер"; "Покинута жінка"; "Шлюбний контракт"; "Обідня безбожника". Худож. Лит. 1981р. 527 с.) У томі представлені широко відомі повісті великого письменника Оноре Бальзака (1799-1850рр.), які входять в "Сцени приватного життя" - один з основних розділів багатотомної "Людської комедії" письменника - і правдиво малюють життя французького суспільства першої третини XIX століття.
 • Том 2: Гончаров І.А. Роман (П. Миколаїв. "Художня правда класичного роману". Худож. Лит. 1980р. 718 с.) Роман Івана Олександровича Гончарова (1812-1891рр.) "Обрив" (1869р.) - шедевр російського романного мистецтва. У ньому правдиво відбилося життя дворянської інтелігенції 60-х років XIX століття.
 • Том 3: Горький М. ( "За Русі"; "Справа Артамонових"; Вступна стаття і примітки Б. Бялика. Худож. Лит. 1982р. 590 с. Радянська література) В том увійшли цикл оповідань "По Русі" (1912-1917рр.) і "Справа Артамонових" (1925р.) - твір, що розповідає історію трьох поколінь родини фабрикантів.
 • Том 4: Чарльз Діккенс. "Посмертні записки Піквікського клубу" (Переклад з англійської А.В. Кривцова і Євгенія Ланна; Вступна стаття М. Урнова. Худож. Лит. 1984р. 750 с.) У том входить перший роман великого англійського письменника Чарльза Діккенса (1812-1870рр. ) "Посмертні записки Піквікського клубу" (1837р.), який приніс автору широке визнання і славу.
 • Том 5: Достоєвський Ф.М. "Ідіот" (Роман в чотирьох частинах. Худож. Лит. 1983р. 607 с. Російська література) У романі "Ідіот" (1868р.) Ф.М. Достоєвський прагнув, за його словами, "зобразити цілком чудову людину". Письменник показує неминучу загибель героя при його зіткненні з виконаною трагізму дійсністю.
 • Том 6: Лермонтов М.Ю. Вибрані твори (Худож. Лит. 1983р. 831 с. Російська література) До книги увійшли вибрані вірші та поеми 1828-1841рр., Драми "Дивна людина", "Маскарад", роман "Герой нашого часу" та інші твори в прозі М. Ю. Лермонтова.
 • Том 7: Пушкін А.С. Вибрані твори (У двох томах. 1980р. 814 с. Російська література) У перший том творів А.С. Пушкіна увійшли вибрані вірші, поеми та казки.
 • Том 8: Пушкін А.С. Вибрані твори (1980р. 734 с. Російська література) До другого тому творів А.С. Пушкіна увійшли: роман у віршах "Євгеній Онєгін", обрані драматичні і прозові твори.
 • Том 9: Толстой Л.Н. "Анна Кареніна" (Роман в восьми частинах. Худож. Лит. 1985р. 766 с. Російська література) Роман Л.Н. Толстого "Анна Кареніна" - енциклопедичний роман, "роман із сучасного життя", в якому відбилася епоха величезного історичного значення.
 • Том 10: Тургенєв І.С. "Дим"; "Новина"; "Весняні води". Вірші в прозі (Худож. Лит. 1981р. 608 с. Російська класична література) В тому увійшли два останніх роману великого російського письменника І.С. Тургенєва (1818-1883рр.) "Дим" (1867р.) і "Ніч" (1876р.), В яких чулося "биття" сучасного життя - в пореформену епоху. Також в книгу включені повість "Весняні води" (1872р.) Та "Вірші в прозі" (1-а частина опублікована в 1882 році), де знайшли відображення теми і мотиви, як би знову пережиті на сколі років.
 • Том 11: Шолохов М.А. "Тихий Дон" (Роман в 4-х книгах. Книга 1 і 2: Худож. Лит. 1980р. 656 с. Радянська література) В том входять перші дві книги роману М. Шолохова "Тихий Дон", що розповідає, за словами А. Толстого, "тему народження нового суспільства в муках і трагедіях соціальної боротьби". Трагічна доля головного героя роману Григорія Мелехова як би символізує згубність "третього шляху" між двох смертей борються силами.
 • Том 12: Шолохов М.А. "Тихий Дон" (Роман в 4-х книгах. Книга 3 і 4: Худож. Лит. 1980р. 736 с. Радянська література) В том входять третя і четверта книги роману-епопеї М.А. Шолохова "Тихий Дон", що розповідає, за словами А. Толстого, "тему народження нового суспільства в муках і трагедіях соціальної боротьби".

 

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.