Бібліотека ерудита в 6 томах

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  050100308201
 • Колір:
  хакі
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра
 • Мова видання:
  російська
33 788 грн

Характеристики бібліотеки:

Дана подарункова бібліотека складається з 6 томів. Книги оформлені в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Книги прикрашені красивими мідним накладками, які покриті сріблом, а також, по всьому периметру, книги прикрашені золотим тисненням. На книгах є декорації художньої ювелірної емаллю. З бічної частини книг є кольоровий зріз.

Все про бібліотеку:

У бібліотеці ерудита можна почерпнути нову інформацію з різних сфер, розширити межі своїх знань, поповнити багаж знань, розвинути свій розум і прийти до успіху.

Передача і збереження величезних обсягів інформації - одне з головних досягнень людської цивілізації за весь час її існування. Ерудиція - глибина, блиск і широта, яка виникає в результаті утворення і систематичного читання і осмислення літературних джерел. Людина - ерудит обов'язково освічена, але освічена людина - не обов'язково ерудит. Критична відмінність в тому, що людина-ерудит прагне подолати свою неграмотність, тоді як просто освічена людина не бачить в цьому особливої гідності.

Людина-ерудит вникає в конкретні теми безпосередньо через книги і дослідження, а не з курсів по предмету. Людина-ерудит має додаткові знання в більшій області закритої інформації, має більш глибокі і тісні відносини з літературою по предмету і більш широкий інтелектуальний горизонт.

Підвищення ерудиції призводить до розширення знань в самих різних напрямках і наукових дисциплінах, що само по собі вже корисно для будь-якої людини, орієнтованого на розумовий розвиток і особистісний ріст. Але є ще один унікальний наслідок розвиненя ерудиції: колекціонування знань з різних джерел дозволяє їх порівнювати між собою, зіставляти і критично оцінювати.

 

Людський розум - складна структура, що складається з декількох компонентів. Ерудиція і інтелект є одними з основних серед них. Ерудиція, як продукт пам'яті, відображає здатність людини засвоювати інформацію і відтворювати її.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.