Бібліотека "Велика медична енциклопедія"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0501003073
 • Колір:
  бордовий, синій
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра
 • Мова видання:
  російська
151 470 грн

"Велика медична енциклопедія" (ВМЕ) - оригінальне науково-довідкове видання для лікарів, що займаються практичною, науковою та педагогічною діяльністю.

Характеристики бібліотеки:

Дана подарункова бібліотека складається з 36 томів. Книги оформлені в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Книги прикрашені красивими мідними накладками, які покриті золотом, а також, по всьому периметру, книги прикрашені золотим тисненням. На книгах є декорації художньою ювелірною емаллю. З бічної частини книг є кольоровий зріз.

Все про бібліотеку:

У цьому виданні поряд з традиційними теоретичними і клінічними дисциплінами висвітлені питання молекулярної біології, генетики біофізики, медичної кібернетики і біоніки, клінічної біохімії, медичної електроніки і ряду інших розділів науки, що значно розширюють пізнання сутності захворювань і сприяють розробці ефективних методів лікування і профілактики.

36 томів другого видання Великої медичної енциклопедії (1956 -1964рр.) містить 13 651 статтю і 24 227 ілюстрацій. Як автори статей було залучено близько 3 тисяч вчених і лікарів. Це науково довідкове видання для лікарів, що займаються практичною, науковою та педагогічною діяльністю.

Також медична енциклопедія незамінна в сімейній бібліотеці, оскільки не відмовляючись від кваліфікованої лікарської допомоги, можна розібратися в причинах власних недуг, вибрати метод лікування, в разі необхідності надати потерпілому невідкладну долікарську допомогу. Вдячним пацієнтам варто грунтовно підходити до питання вибору подарунка медичним працівникам.

Традиційним і солідним подарунком може стати книга, а ще краще збори медичних книжок. Якщо все вже подаровано - переподаріть, то ВМЕ стане найкориснішим і незабутнім подарунком і буде прийнят дуже прихильно.

/
Просто Вау Эфект! Библиотека того стоит, по одной-две книги не соберете .

Ще не було питань.