Бібліотека "Велика енциклопедія" третє видання

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0501003089
 • Колір:
  хакі
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра
 • Мова видання:
  російська
76 275 грн

Це видання прикрасить будь-яку бібліотеку або робочий кабінет, і відмінно підійде в якості подарунка для друзів, колег, керівника.

Характеристики бібліотеки:

Дана подарункова бібліотека складається з 30 томів. Книги оформлені в палітурку  з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Книги прикрашені золотим тисненням. З бічної частини книг є кольоровий зріз.

Все про бібліотеку:

Третє видання!

Велика радянська енциклопедія (скорочено ВРЕ) - найбільш відома і повна радянська універсальна енциклопедія. Третє видання (1969-1978рр.) налічує 30 томів і додатковий том "Алфавітний іменний покажчик" без номера (1981р.).

Тридцять томів чудової "Великої Радянської Енциклопедії" розкажуть вам про все на світі. Від сонця до людини, від листочка до дерева, від таблиці Менделєєва до хімії в цілому, від двигунів до машин і літаків. Це своєрідне існування Гугла до появи інтернету.

Цілий світ в тридцяти томах. Ці книги допоможуть дізнатися все, що існує навколо вас. У них поміщені опис усього світу. Тут докладно розповідають про археологію і антропології, архітектури та образотворчому мистецтві, астрономію і геодезію, біологію, військова справа, загальну історію, географію, геологію і гірничій справі, геофізики, кіно, літературу, математику та логіку, медицину, музику, освіту, радіо, телебачення, право, промисловість і транспорт, сільське господарство, театр, техніку, фізику, фізкультуру і спорт, філософію і психологію, хімію, економіку, етнографію і мовознавство.

Обсяг всіх авторських видань склав - 3800 аркушів тексту. До сих пір це зібрання вважаються справжнім шедевром людських знань, пам'яті і історичним продовженням культури народу.

Подаруйте собі задоволення читати живу книгу і передати фундаментальні знання своїм нащадкам...

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.