Авторський диптих "Сузір'я знаків Зодіака"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0206033012
 • Колір:
  червоний, синій
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь
 • Матеріал рами:
  натуральне дерево
 • Покриття:
  срібло
 • Розмір:
  530x530x32мм
25 663 грн

Характеристики картини:

Даний подарунковий сувенір "Сузір'я знаків Зодіака" оформлений в багет з натурального дерева. Самі накладки виготовлені з міді, зверху покриті сріблом. Декоровані патиною і кристалами Swarovski. Фонова основа картини виконана по техніці спиртових чорнил.

Все про картину:

Ореол чарівності і загадковості в цих картинах створюють переливання синіх і червоних кольорів і фарб. Вони відтіняють срібні фігури головних героїв - зодіакальних сузір'їв. Акцент винятковості картин надає спиртова живопис.

Прекрасне мерехтіння зірок. Воно тисячоліттями заворожує людські погляди, змушує завмирати серця і загадувати бажання, дивлячись услід зірці, що падає.

Сузір'я знаків Зодіака була розроблена в древньому Вавилоні, приблизно, три тисячі років тому. Стародавні знання про сузір'я були перенесені через століття. Вони були описані олександрійським ученим Клавдієм Птолемеєм (II століття н.е.).

Сузір'я. Це щось непорушне і вічне, те, що нас приваблює завжди. Казка зоряного неба розказана в металі. Знаки Зодіаку відливають сріблом і виблискують кристалами. Вони створені за "Атлас зоряного неба" Яна Гевелія.

Кожен із знаків Зодіаку кокетливо натякає на удачу і обдаровує дороговказною зіркою в житті.

Ваш знак зодіаку вказує на зодіакальний знак сузір'я, в якому "гостювало" Сонце, в момент вашого народження. Сонце управляє силою волі і его людини, це центр його потенціалу і унікальності. Знак Зодіаку виступає як керівництво вашого життя і вашого становлення в досягненні власних цілей і амбіцій, знайомить з основними рисами характеру, вашою здатністю вселяти повагу, справляти враження і вплив на інших, являє вас, як би, поглядом з боку, так - як інші бачать вас. Кожен з 12 знаків - унікальна комбінація одного з чотирьох елементів і одного з трьох якостей. Зодіак проходить через 13 сузір'їв, проте Зодіакальний круг ділиться на 12 рівних частин, на відміну від сузір'їв. Кожна частина - один Знак Зодіаку, назва якому дається в залежності від розташування на цій ділянці неба відповідного зодіакального сузір'я.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.